• 0342 321 85 38
  • Emek Mahallesi 19056 Nolu Sokak Münevver Apartmanı No: 6 Kat 123 Şehitkamil / GAZİANTEP

KURUCUMUZ : EMİNE ALPAY

2004 Yılında Gaziantep üniversitesi Sağlık Proğramı ve Çocuk gelişimi eğitimi bölümünü tamamlayarak Akdeniz Üniversitesine geçiş yaptı. İlk olarak Seçkin kolej Anaokulunda görev aldı,daha sonra Gaziantep 0-6 YAŞ Çocuk esirgeme kurumunda görev aldı.Ayrıca farklı sektörlerde de yöneticilik yapmıştır.

MEB de  sınıf öğretmenliği,  kız meslek lisesinde de çocuk gelişimi eğitimi öğretmenliği, 2 yıl Meb 'e bağlı özel anaokulunda 3 yılda ilköğretim bünyesinde ki anasınıflarında görev almış olup daha sonra özel anaokulu ve kreş te idarecilik yapmıştır.Haziran 2012 tarihinden bu güne ise Melek anne kreş ve anaokulunda kurucu ve sorumlu müdür olarak görevine devam etmektedir. Çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler okudu.Aynı zamanda Türk dili ve edebiyatı eğitimine devam etmektedir.

Emine Alpay;Açev de hizmet almış ve hizmet vermiştir.Çeşitli eğitim seminerlerine katılmıştır. Sodes ( okumayan kız kalmasın ) ve unicef ( haydi kızlar okula) projesinde gönüllü olarak yer almıştır. 

Katıldığı eğitim seminerleri:

*Okul öncesi eğitimi  *aile eğitimi  *eğitici eğitim  *okul öncesi dönemde kapasite geliştirme teknikleri  eğitimi  *okul öncesi dönemde müzikli kavram eğitimi  *eğitimde yaratıcı düşünceyi geliştirme eğitimi  *ilk adım projesi okul öncesi eğitimi  *beden dili eğitimi   *hitabet sanatı eğitm  *profesyonel iletişim eğitimi    *etkin cv ve profesyonel mülakat ve ikna kabiliyeti eğitim  *diksiyon eğitimi   *body language diction  effective communicatıon ‘’rhetoric eğitimleri